We are proud to announce that DHI Scotland is becoming SENECA.
x

תיירות רפואית

אנו מציעים טיפולי נשירת שיער מהפכניים לגברים ונשים.

100% תוצאות טבעיות לכל החיים! הקבוצה הרפואית של סנקה מציעה חוויית מטופל ייחודית בכל פעם מחדש. המומחים המיומנים והמוסמכים שלנו יתכננו ויבצעו תוכנית טיפול מותאמת אישית בהתאם לצרכים שלך. אלפי חולים נוסעים ליוון: עמק הסיליקון של שיקום השיער, כדי לשחזר את בעיות נשירת השיער שלהם.

אבחון מקוון

טכניקת ה-FUE הישירה

רק על ידי רופאים

שנים של ניסיון

טיפול מותאם אישית

לינה והעברות

טכניקת FUE הישירה

בקבוצה הרפואית של סנקה עם טכניקת FUE ישירה, זקיקי השיער מושתלים בזה אחר זה ישירות לתוך אזור הדילול. ההשתלה משמשת לשליטה בעומק, בכיוון ובזווית של זקיקי השיער המושתלים. טכניקת FUE הישירה מבטיחה 100% תוצאות טבעיות.

התהליך

ההליך כולו מבוצע רק על ידי רופאים, (לא עוזרים/טכנאים), מאומנים ומאושרים על ידי מרכז המחקר וההכשרה של סנקה, ותחת פרוטוקולי תקינת איכות קפדניים שנקבעו על ידינו כדי להבטיח תוצאות נהדרות בכל פעם מחדש.

שלב (1) ראשון
אבחון מותאם אישית והיכרות עם הצוות

שלב (2) שני
תוכנית טיפול מותאמת אישית

שלב (3) שלישי
הפקת הזקיקים

שלב רביעי
השתלת הזקיקים

טיפולים

ב-סנקה, מומחים רפואיים מבצעים את טיפולי שיקום השיער החדשניים ביותר תחת פרוטוקולים קפדניים. המטרה שלנו היא להציע את הפתרון הסופי לבעיית נשירת השיער שלך.

השתלת שיער

שיער תמיד היה מאפיין חשוב של הביטחון העצמי שלנו. זו הסיבה שנשירת שיער יכולה לגרום להלם עז ומתח, רגשות שלעתים קרובות מאיצים את בעיית השיער הדליל.

שיקום גבות

גבות הן חלק חשוב מהבעות הפנים שלנו ומהתקשורת שלנו עם אנשים אחרים. מסיבות שונות (פציעות, מחלות, חריגות גנטיות, טיפולים רפואיים, מתח וכו’) הצפיפות שלהם עלולה להתחיל להפחית.

השתלת שיער זקן

נשירת שיער ניתן לראות לא רק על ראשיהם של גברים, אלא גם על פניהם. במקרים רבים, הבעיה מופיעה גם על הזקן, וכתוצאה מכך, כל מאמץ שנעשה כדי להאריך ולעבות את הזקן מרגיש חסר טעם.

מזותרפיה אוטולוגית לשיער

במקרים רבים, חולים דורשים פתרון לא פולשני. במקרים כאלה, מזותרפיה שיער אוטולוגי יכולה להיות מיושמת עם תוצאות מצוינות.

מוצרי סנקה נגד נשירת שיער

הקבוצה הרפואית סנקה עיצבה קו חדש של שמפו, קרמים ותוספי שיער המגינים עליך מפני נשירת שיער, הסידרה SENECA PURE. המוצרים מכילים מרכיבים טבעיים מהים התיכון והרכב מיוחד מחזק ומגוון את השיער. כל המוצרים הם אידיאליים עבור כל סוגי השיער והם לשימוש של גברים ונשים כאחד.

תוצאות

אלפי מטופלים סמכו עלינו שנשנה את חייהם, והתוצאות מדברות בעד עצמן. אנחנו משנים חיים של אנשים, ואנחנו מחזירים את הביטחון האבוד שלהם.

עדויות של לקוחותינו

חבילת טיפול

ב-סנקה, חבילות השתלת השיער על בסיס הכל-כלול מתחילות מ-2.500 אירו (EUR) וכוללות:

העברת VIP

במהלך שהותכם, מ/אל שדה התעופה, המלון והמרפאה.

לינה

במלון 4 כוכבים ליד המרפאה.

אבחון

בחינה מעמיקה של דרישות המטופל, כמו גם מדידת צפיפות אזורי התורם והמיועד.

השתלת שיער

תוצאה טבעית ב-100% שתישאר לכל החיים. יישום PRP הכלול ממריץ את צמיחת השיער ומעכב דילול נוסף.

גלה את הערים

אתונה

אקרופוליס

האקרופוליס הוא האתר העתיק החשוב ביותר בעולם המערבי. הוא מוכתר על ידי הפרתנון, והוא ניצב זקיף מעל אתונה, הנראה כמעט מכל מקום בתוך העיר. המונומנטים והמקדשים השיש הפנטלי הלבן נוצצים בשמש הצהריים ובהדרגה לובשים גוון דבש כשהשמש שוקעת, ואילו בלילה הם עומדים מוארים להפליא מעל העיר. הצצה למראה המרהיב הזה לבטח ירומם את רוחך.

אגורה העתיקה

האגורה הייתה לבה של אתונה העתיקה, המרכז התוסס של פעילות מנהלית, מסחרית, פוליטית וחברתית. סוקרטס הסביר את הפילוסופיה שלו כאן; בשנת 49 לספירה הגיע פאולוס לכאן כדי להמיר עוד מאמינים לנצרות. האתר כיום הוא הפוגה שופעת, ביתם של המקדש הגדול של Hephaistos, שכולל מוזיאון ואת הכנסייה הביזנטית מהמאה ה-11 של השליחים הקדושים, חתוך בדפוסי לבנים המחקים קליגרפיה ערבית. הצמחייה מכילה ציפורים ולטאות. אפשר בכשעתיים לראות הכל.

אצטדיון פנאתינייקוס

עם שורות משוננות של מושבי שיש פנטליים לבנים הבנויים בגיא ליד גבעת ארדטוס, האצטדיון העתיק שהפך למודרני הנו אהוב הן לאוהבי האדריכלות הקלאסית והן לאוהדי הספורט שיכולים לדמיין את שאגת ההמונים מאלפי שנים בעבר. כרטיס מעניק לכם סיור שמע, כניסה לתערוכה זעירה באולימפיאדה המודרנית (בעיקר פוסטרים של משחקי ממתקי עיניים), והזדמנות להצטלם על מעמד המנצחים.

הפלקה

הפלקה הוא החלק העתיק ביותר באתונה. רוב הרחובות היו סגורים לתנועת כלי רכב, אם כי אתה עדיין צריך לפקוח עין על אופנועים במהירות מופרזת או משאית משלוחים. פעם זה היה מחוז מועדוני הלילה, אבל רובם נסגרו כאשר הממשלה הוציאה מחוץ לחוק מוזיקה מוגברת בשכונה בשנות השבעים במאמץ להיפטר מבלתי רצויים. האסטרטגיה הייתה מוצלחת מאוד וכיום היא אזור של מסעדות, חנויות תכשיטים, חנויות תיירות ובתי קפה. למרות שזה די ממוסחר זאת עדיין שכונה וניתן לטעון שהיא השכונה היפה ביותר במרכז אתונה. רוב המסעדות הן מקומות תיירותיים טיפוסיים אבל איכות האוכל לא רע בחלקם ואם אתה עוקב אחר ההצעות, בחלק המסעדה של מדריך זה יהיו לך כמה ערבים מהנים ולא להיות מופתע מהחשבון או להתעורר עם הפרעת מעיים ביום שהיית אמור לבקר באקרופוליס.

מוזיאון האקרופוליס

מוזיאון מסנוור זה למרגלות המדרון הדרומי של האקרופוליס מציג את אוצרותיו ששרדו. האוסף מכסה את התקופה הארכאית לזו הרומית, אך הדגש הוא על האקרופוליס של המאה החמישית לפני הספירה, שנחשב לאפוטוזיס של ההישג האמנותי של יוון. המוזיאון חושף שכבות של היסטוריה – מהריסות עתיקות מתחת לבניין, לאקרופוליס עצמו, הנראות תמיד מעל דרך חלונות מהרצפה עד התקרה. המסעדה המוערכת נשקף נוף נהדר.

המוזיאון הארכיאולוגי הלאומי

מוזיאון זה, המאכלס את האוסף הטוב ביותר בעולם של עתיקות יווניות בבניין ניאו-קלאסי עצום, הוא אחת האטרקציות המובילות באתונה. אוצרות המציעים נוף של האמנות וההיסטוריה היוונית – מהתקופה הניאוליתית ועד לתקופות הקלאסיות, כולל התקופה התלמית במצרים – כוללים פסלים, כלי חרס, תכשיטים, ציורי קיר וממצאים שנמצאו ברחבי יוון. התערוכות המוצגות להפליא פריטים שמוצגות בעיקר לפי נושא.

המוזיאון הביזנטי והנוצרי

מוזיאון יוצא מן הכלל זה, שבסיסו בוילה איליסיה מ-1848, מציע אולמות תצוגה, רובם תת קרקעיים, עמוסים באמנות דתית. התערוכות עוברות כרונולוגית, משרטטות את המעבר ההדרגתי והמרתק ממסורות עתיקות למסורות נוצריות, ואת פריחתו של סגנון ביזנטי ייחודי. כמובן, יש סמלים, אבל גם ציורי קיר עדינים (חלקם חולצו מכנסייה והותקנו על לוחות צפים) ושרידים אישיים יותר של חיי היומיום.

Thessaloniki

המגדל הלבן

המגדל הלבן של סלוניקי הוא אנדרטה ומוזיאון על קו המים של העיר סלוניקי, בירת אזור מקדוניה בצפון יוון. המגדל הלבן שופץ באופן משמעותי וחזיתו סויד לאחר שיוון השתלטה על העיר בשנת 1912. הוא אומץ כסמל של העיר.

אנדרטת אלכסנדר הגדול

באזור נאה פארליה, אחד המקומות הפופולריים ביותר, מלאי אנרגיה של סלוניקי תוכלו למצוא את האנדרטה של אחד האישים המפורסמים והמשפיעים ביותר של כל הזמנים. אדם שיצר אגדה שעדיין נשמע היום. זוהי האנדרטה של אלכסנדר השלישי, המכונה “אלכסנדר הגדול”.

טירות סלוניקי

טירת סלוניקי, הידועה גם בשם Heptapyrgion או Yedi Kule, ממוקמת על גבעה מעל העיר העתיקה (אנו פולי). מיקומו מאפשר לראות נופים מדהימים של העיר, הנמל והים האגאי. טירת סלוניקי נבנתה במקום האקרופוליס העתיק, שנוסדה על ידי קסנדר בשנת 316 לפני הספירה. חומות הטירה, שעדיין נראות כיום, מתוארכות למאה הרביעית לספירה כאשר הקיסר הביזנטי תיאודוסיוס הראשון ביצר את העיר.

לאדאדיקה

לאדאדיקה הוא אחד המחוזות העתיקים ביותר ואת החיות ביותר של סלוניקי, אשר פופולרי להפליא לא רק בקרב המקומיים, אלא גם בקרב מבקרים בעיר. אזור להולכי רגל עם מספר רב של מסעדות קטנות שונות, בתי קפה, טברנות ומועדונים משלב ביעילות את הגאונות של העת העתיקה ואת הקצב של הזמן המודרני.

הזמן ייעוץ מקוון

בהתבסס על הנתונים שהתקבלו, נחזור אליך עם מידע נוסף.

Online Diagnosis